Įsigiję naują įrenginį tikimės sklandaus veikimo ir ilgaamžiškumo. Gamintojai, kuriuos atstovaujame, užtikrina kokybę, tačiau dažnai gedimai atsiranda dėl netaisyklingo įrenginio naudojimo. Mūsų Garantinio serviso ir remonto grupės vadovas Arūnas Motiekaitis dalinasi 5 patarimais, kad technologijos džiugintų kuo ilgiau!
Prieš pradėdami naudoti įrangą būtinai perskaitykite gamintojo instrukcijas ir rekomendacijas. Tai sudėtingi įrenginiai, kurie reikalauja atsakingo naudojimo.
Nors didžioji dalis mūsų atstovaujamų gamintojų įrenginių yra itin atsparūs sudėtingoms darbo sąlygoms (temperatūros pokyčiams, smūgiams, kritimams ir pan.), visgi reikėtų naudoti papildomas įrenginių apsaugojimo priemones: ekranų plėveles, apsaugas, dėklus ir t. t.
Naudokite tik gamintojo patvirtintus ar #rekomenduojamus priedus bei eksploatacines medžiagas.
Jeigu norite, kad įrenginio baterija gyvuotų ilgiau, pasistenkite ją tinkamai pasirūpinti: neleiskite baterijai pilnai išsikrauti, o jos įkrovimo lygiui nukritus žemiau 30 proc. – nedelsiant prijunkite kroviklį.
Kai kurie įrenginiai turi jautrių dalių, pavyzdžiui, spausdintuvų termo galvutės reikalauja išskirtinio dėmesio, jas būtina apsaugoti nuo dulkių ir kitų nešvarumų. Na, o visus įrenginius rekomenduojame bent kartą per pamainą profilaktiškai nuvalyti, kad ant jų nesikauptų dulkės ir purvas. Tiesa, valyti irgi reikėtų atsižvelgiant į gamintojo arba mūsų technologijų ekspertų nurodymus.
Tenka matyti kaupiklių ar kitų įrenginių, kurių liečiami ekranai pažeisti naudojant #netinkamas priemones, pavyzdžiui rašiklius. Nors gamintojas deklaruoja aukštą įrenginių mechaninę atsparumo klasę, įrangą reikia saugoti, prižiūrėti, tinkamai eksploatuoti ir rūpintis kaip savo asmeniniu, o ne darbo įrankiu – juk asmeninių telefonų nemėtome vien dėl to, nes jie atsparūs smūgiams, sako Arūnas.
Tinkamas įrenginių eksploatavimas užtikrina jų ilgaamžiškumą, tad jei turite klausimų – pasitarkite su mūsų technologijų ekspertais!