Prekių atrinkimui Raso EzCollector – RASO.lt – Parduotuvių įranga ir prekybos sprendimai įmonėms

Daugiau rašiklis ir popierius nebereikalingi! Visus darbus sandėlyje ar gamyboje atliksite nauja EzCollector programa!

Galimi veiksmai:

Priėmimas, Pajamavimas, Tikrinimas, Inventorizacija (Ilgalaikio turto, likučių, faktinė), Atrinkimas, Perkėlimas, Grąžinimas, Išdavimas, Rūšiavimas, Pardavimas.

Galimi darbo režimai:

imu-kaupiu ir e-dokumento


Susisiekti

Jau ir Android operacinėje sistemoje!

PRIVALUMAI —

Galimi duomenų apsikeitimo failų tipai:

txt, csv, xls, xml ar kiti Jums patogūs formatai. Galima jungtis prie Jūsų programos duomenų bazės ar leisti prisijungti prie EzCollector bazės lentelių.

Jums reikės tik išsirinkti patogiausią Android mobilų kompiuterį. Ekrano dydis nesvarbu, o reikalingos informacijos šrifto dydį galėsite nustatyti patys!

Programoje išsirinkite kalbą ir naudotoją, kuriam veiksmų teises iš anksto suteikia sistemos administratorius. Kiekvienas naudotojas atlikdamas skirtingus veiksmus gali matyti jam skirtą informaciją (pvz. Pardavime parduotuvės vedėja matys pardavimo kainą, savikainą ir tiekėją, tuo tarpu pardavėja – tik pardavimo kainą. Sandėlininkui svarbu kur rasti prekę, tad jam bus rodomos ne kainų, o sandėlio vietos informacija)

Pagal darbo pobūdį galėsite įvesti dokumento nr., tiekėją ar pirkėją, datą, prekę, kurią atrasite pagal kodą ar barkodą, kainą, seriją, partiją, galiojimo datą, kiekį, sandėlio vietą ir pan. Surinkto dokumento įrašus galėsite redaguoti, papildyti, anuliuoti. Rinkdami prekes visada matysite sukauptą kiekį ar sumą (vertę).

Dirbdami e-dokumento režime skenuodami kartu sutikrinsite atrenkamas prekes ir patikslinsite turimą kiekį. E-dokumentus galite importuoti iš internetinės parduotuvės, ERP ar bet kokios buhalterinės apskaitos programos. Neturite? Nesvarbu – tiks ir Excell failai!

Sukauptą informaciją į valdantį kompiuterį išsiųsite WiFi ar 4G ryšiu, kuriame turėsite visą detalią informaciją kas, kada, kur, su kuo ir ką darė. Duomenimis keistis galima txt, csv, xls, xml ar kitais Jums patogiais formatais.


Susisiekti
Prekių atrinkimui Raso EzCollector
+370 5 210 9261
Lietuvos