Kasos programa (POS) Raso Retail – RASO.lt – Parduotuvių įranga ir prekybos sprendimai įmonėms

Raso Retail patogi ir funkcionali prekybos valdymo sistema su kasos funkcijomis (POS), skirta mažmeninės prekybos įmonėms.

Kai dėl klientų gausos ir prekių įvairovės kasos aparato nebeužtenka, reikia klientus aptarnauti greičiau ir yra poreikis kaupti duomenis apie pardavimus elektroniniu formatu, kompiuterinė POS sistema tampa nepamainomu verslo valdymo įrankiu. Jūsų mažmeninės prekybos įmonės poreikiams patenkinti UAB „RASO“ sukūrė naują sistemą RASO Retail


Susisiekti

Sėkmingai veikia daugiau nei 2000 kasų Lietuvoje!

PRIVALUMAI —

RASO Retail:


nauja sistema sukurta ir aptarnaujama Lietuvoje;
pritaikoma kiekvienai mažmeninės prekybos įmonei pagal poreikius;
pagreitina pirkėjų aptarnavimą;
leidžia teikti įvairias nuolaidas pirkėjams;
paprasta naudotis;
importuoja, kaupia, saugo ir eksportuoja svarbią pardavimų informaciją;
integracijos su trečiosiomis šalimis;
padeda valdyti kasininkų darbo su kasa laiką.

Susisiekti
RASO RETAIL —

Veikia mobiliose ir savitarnos kasose!


Mobili kasa orientuota į pardavimo vietas, kuriose pardavėjas nebūna vienoje vietoje ir dažnai priėjęs prie pirkėjo nebeturi galimybės grįžti prie kasos aparato. Tokioje situacijoje pardavimas vyksta tiesiog prie pirkėjo, paimant pinigus, kasos aparatu apdorojant duomenis ir išspausdinant fiskalinį čekį.

Taip optimizuojamas konsultanto darbas – jis gali ne tik neidamas prie kompiuterio suteikti informaciją apie prekę, ar tikrinti situaciją sandėlyje, tačiau ir iš karto ją parduoti.

Šis sprendimas taip pat orientuotas į vietas, kur nėra vietos statyti daugiau kasų ir srautu turi pasirūpinti ne tik pardavėjai-kasininkai, bet ir konsultantai.


Susisiekti
RASO RETAIL —

Savitarnos kasa


Integruotos svarstyklės

bartkodų skeneris, grynųjų pinigų mašina, plančetinis kompiuteris, kvitų spausdintuvas.

Pritaikytas jūsų poreikiams

sujungtas su buhalterine sistema ir dirbantis 24/7.

Sutaupytumėte iki 40%

kasos darbuotoją išlaikyti reikalingų kaštų, suteiktumėte klientams patogesnį ir novatorišką būdą atsiskaityti.
RASO RETAIL —

Serveris


Serveryje kaupiama visa informacija apie prekes, jų kainas, klientus, nuolaidas, priimama informacija iš atskirų kasų ir siunčiama į visas kasas tolesniam naudojimui.

RASO Retail sistema gali būti išversta į kitas kalbas, tad ja gali naudotis darbuotojai bei pirkėjai, nekalbantys lietuviškai.

Serveryje kaupiama visa informacija apie atliktus veiksmus bei sistemos veikimą, tad klientas ir RASO servisas bet kada gali nuotoliniu būdu prisijungti prie informacinių registrų (logų), matyti sistemos būklę bei atlikti diagnostiką ir užtikrinti problemų prevenciją.

Serveryje taip pat galima suvesti specialių brūkšninių kodų taisykles, t.y. nustatyti, kokia informacija parodoma kasoje suvedus ar nuskanavus tam tikrą specifinį brūkšninį kodą, pavyzdžiui, norint parduoti prekes rinkiniais, paketais ar prekes, kurių galiojimas greitai baigsis.


Susisiekti
+370 5 210 9261
Lietuvos