Sandėlio valdymo sistema – RASO.lt – Parduotuvių įranga ir prekybos sprendimai įmonėms

Sandėlio procesų valdymo programa Qguar WMS (Warehouse Management System) Pro skirta automatizuoti ir kontroliuoti sandėlio procesus įvairaus tipo ir dydžio įmonėse.

Qguar WMS Pro yra pritaikyta valdyti logistikos operacijas, susijusias su prekių laikymu ir paslaugų teikimu sandėliuose. Tai kompleksinis sprendimas su specializuotomis funkcijomis, galinčiomis patenkinti net išrankiausią klientą. Modernių informacijos ir logistikos technologijų naudojimas (RFID, valdymas balsu), integracija su įvairiomis išorinėmis sistemomis.


Susisiekti

Qguar WMS Pro

Tai įrankis, padedantis valdyti visus sandėlio procesus nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar procesų sudėtingumo. Dažnai klientai susiduria su poreikiu sumažinti saugojimo išlaidas, pagerinti produktyvumą. Su Qguar WMS Pro galite žymiai padidinti atsargų apyvartą ir sumažinti išlaidas.
PRIVALUMAI —

Qguar WMS Pro:

logistikos sąnaudų mažinimas
didesnis darbo našumas
procesų ir išteklių kontrolė
prekių, siuntų ar krovinių paskirstymo optimizavimas
tiekimo grandinės ar atskirų tiekimo grandžių stebėjimas
partijų, galiojimo laiko, vežėjų stebėjimas
sandėlio darbų monitoringas
modernios logistikos ir informacinės technologijos
geresnė tiekimo kokybė
geresnis klientų aptarnavimas
tinka bet kokio tipo sandėliams
integracija su išorinėmis sistemomis

Kompleksiniai Qguar WMS Pro sprendimai apima visą sandėlio valdymą bei logistiką ir yra pritaikyti naudoti įmonėse, dalyvaujančiose bet kurioje tiekimo grandinėje, pradedant gamintoju, tęsiant vežėju ir baigiant sandėlio operatoriumi ar paskirstymo centru.

+370 5 210 9261
Lietuvos