Elektroninės svarstyklės – RASO.lt – Parduotuvių įranga ir prekybos sprendimai įmonėms

Dirbate prekybos srityje, maisto pramonėje ar sandėlyje ir norite greitai, patogiai bei efektyviai sverti bei etiketuoti įvairius produktus? Aukštos kokybės maistinės svarstyklės – puikus pasirinkimas, kuris padidina patogumo, našumo lygį ir padeda palaikyti tvarką sveriant skirtingų rūšių produktus.

Siūlomos prekybinės svarstyklės „Dibal“

Tai įranga, neatsiejama nuo prekybos centrų, turgaviečių, gamybinių patalpų, tačiau taip pat ir restoranų, kavinių. Tobulėjant technologijoms, prekybinių svarstyklių gamintojai gali pasiūlyti kaip niekad tikslią, patvarią ir lengvai naudojamą produkciją, su kuria darbas atliekamas greičiau ir patikimiau nei prieš keletą metų.

Dibal CS-1200. Ieškote patikimų, kompiuterinių svarstyklių, kurios būtų skirtos savitarnai? Susipažinkite su šiuo modeliu. Prekybinės rūšies svarstyklės pasižymi paprastu naudojimu bei turi lietimui jautrų 10.4-12.1“ ekraną, kuris suteikia galimybę pirkėjams pasirinkti norimas prekes. Taip pat jos iki 100mm/s greičiu spausdina brūkšninius kodus, gali būti komunikuojamos per Ethernet, Wi-Fi, turi metrologinės patikros funkciją.

DPOS400. Norite svarstykles patogiai montuoti į prekystalį? Išbandykite šios rūšies gaminius, kurie turi tvirtą konstrukciją, apsaugančią nuo perkrovos, purvo, kuris pasitaiko dirbant kiekvieną dieną. Taip pat jos – nesunkiai montuojamos, imančios nedaug energijos, lengvai valdomos ir gali būti naudojamos su išorine baterija. Be to, turi USB, RS-232 jungtis, todėl gali būti sujungtos su POS arba elektroniniu kasos aparatu.

Pažangios technologijos maistinės svarstyklės „Dibal“

G300. Maistinės rūšies įranga, kuria nesunku sverti norimus produktus, esant poreikiui, prijungti prie kasos aparato, komunikuoti su juo per RS232 (COM). Šis modelis turi pakraunamą akumuliatorių, automatinio išsijungimo funkciją bei 2 LCD ekranus su pašvietimu, todėl informacija matoma net mažiau apšviestose patalpose.

T535. Šio tipo svarstyklės pritaikytos svėrimui bei etiketavimui ir tinka naudoti tiek dideliuose prekybos centruose, tiek mažose parduotuvėse arba gamybos cechuose. Didelės raiškos terminiu standartinių, vientisų bepamušalinių etikečių spausdintuvu gali būti pasiekiamas iki 100mm/s spausdinimo greitis. Taip pat efektyviai spausdinami brūkšniniai kodai, suteikiama galimybė komunikuoti per Ethernet, Wi-Fi, pasinaudoti metrologine patikra.

Maistinės ir prekybinės svarstyklės – tai aukšto lygio kokybė, patogumas bei tikslumas tiek pardavėjui, tiek pirkėjui. Išbandykite jas ir pamirškite netvarką bei paklaidas prekybos ar kitose vietose!

+370 5 210 9261
Lietuvos