Planšetiniai kompiuteriai

Didelio pasisekimo visame pasaulyje susilaukę planšetiniai kompiuteriai ne veltui tokie mėgstami – tai įrenginys-tarpininkas tarp kompiuterio ir išmanaus telefono. Nešiojamiems ir stacionariems kompiuteriams būdingos techninės savybės buvo įdiegtos šiame patogiame, lengvame įrenginyje, kuris ne tik pakeitė laisvalaikį, tačiau tapo nuolatiniu palydovu net kelių tūkstančių kilometrų kelionėse.

Tačiau kas geriau įrodo planšetinio kompiuterio universalumą nei daugiafunkcinis jo panaudojimas? Tai produktas, kuris ne tik įsiliejo į laisvalaikį bei biurų aplinką, tačiau įgijo populiarumą tokiose srityse kaip gamyba, mažmeninė prekyba, sveikatos priežiūra, transportavimas ir logistika. Kai sistemingumas, greitas operacijų vykdymas bei preciziškumas yra prioritetų sąrašo viršuje, reikalingi inovatyvūs, našumą gerinantys sprendimai.

Nepriekaištingas kompiuterių pritaikymas prie darbo sąlygų

Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti planšetinis kompiuteris, naudojamas logistikos srityje, statybų aikštelėse, krautuvuose? Atsakymas paprastas – tai turėtų būti darbo įrankis, atsparus smūgiams, dulkėms, purvui bei drėgmei. Būtų dar geriau, jeigu juo būtų galima naudotis dėvint pirštines.

Gamintojai „Zebra“, „Casio“, „Posiflex“ sukūrė kompiuterius, idealiai pritaikytus darbams gamybos, mažmeninės prekybos, sveikatos priežiūros, transportavimo ir logistikos srityse. Dar viena klientų vertinama šių planšetinių kompiuterių techninė savybė yra ilgo veikimo baterija (akumuliatorius be vargo funkcionuoja iki 12 valandų) bei pažangi energijos taupymo technologija, prailginantį baterijos tarnavimo laiką.

Šių planšetinių kompiuterių istorija – tai pažangumo ir universalumo istorija, įsiskverbusi į kiekvieną kasdienio gyvenimo sritį.