„Norfa“ - elektroninės kainų etiketės

Labai džiaugiamės, kad prekybos tinklas „Norfa“ nuolat investuoja į inovatyvius sprendimus ir kartu su „RASO“ komanda reaguoja į rinkos poreikius bei tobulėjančias technologijas. Per ilgą bendradarbiavimo laiką jau įdiegėme ne vieną unikalų sprendimą Lietuvoje. Patį naujausią sprendimą jau galite pamatyti „Norfa“ parduotuvėse – elektronines kainų etiketes. Nors elektroninės kainų etiketės nėra naujiena rinkoje ir jas jau taiko ne vienas prekybos tinklas, „Norfa“ išlaukė ir įdiegė pačias inovatyviausias „Hanshow“ elektronines kainų etiketes. Šis gamintojas daugeliu techninių parametrų pralenkia kitus. „Hanshow“ išsiskiria moderniu, greitu ir patikimu duomenų perdavimu, dažnis naudojamas tik elektroninėms etiketėms, išvengiant įvairių trikdžių.

„Norfa“ parduotuvės su elektroninėmis kainų etiketėmis galės dar greičiau ir paprasčiau pateikti informaciją apie kainas ir akcijas, parduotuvės darbuotojai galės daugiau laiko skirti klientams ir pamiršti rankinį darbą valdant kainas. Dinamiškas kainų keitimas pagal klientų poreikius, taip pat smulki informacija apie produktus, alergenus, ingredientus, įspėjimai ar net receptai. Šiose etiketėse galėsite rasti smulkią prekės informaciją, o trys skirtingos spalvos ir paveiksliukų galimybė leidžia ją aiškiai pateikti.

Prekybos tinklas „Norfa“ jau ilgai taiko pažangius kainų etikečių sprendimus:

  • Vitrinoms spausdinama kainų kortelės, kurios ne tik estetiškos, tačiau ir daug informatyvesnės nei paprastos įlaminuotos kainų etiketės, taip pat jas gali atspausdinti pats pardavėjas ir reaguoti į klientų poreikius.

 

  • Pirmasis pritaikė mobilų kainų spausdinimą parduotuvėse, kai delninis kompiuteris gauna užduotį iš sistemos ir tiksliai nurodo, kokiai prekei reikalinga nauja kainos etiketė, o darbuotojui priėjus prie lentynos ir nuskanavus prekę tiksli kainos etiketė atspausdinama iš karto. Šis sprendimas ilgus metus taupė „Norfos“ darbuotojų laiką ir leido efektyviai valdyti kainas bei akcijas.

 

  • Nuo šiol ir elektroninės kainų etiketės bus naudojamos prekėms, kurių kainos keičiasi dinamiškiausiai, tai sumažins rankinio kainų valdymo ir spausdinimo poreikį.