Reikliausioms verslo aplinkoms – ypatingai tvirti barkodų skaitytuvai

Naujai pramoninių brūkšninių kodų skaitytuvų Zebra 3600 Ultra-Rugged serijai priklauso tiek laidiniai, tiek belaidžiai skeneriai, nuskaitantys 1D ir 2D brūkšninius kodus (įskaitant didelio tankumo kodus, rodomus mobiliojo telefono ekrane ar esančius po stora plėvele). Su 3600 Ultra-Rugged tiksliai ir greitai nuskaitysite barkodus pakavimo, pakrovimo, prekių priėmimo, inventorizacijos, likučių skaičiavimo, prekybos taškų aptarnavimo vietose. Šios serijos skaitytuvus tinka naudoti sandėliuose, paskirstymo centruose, pramonėje, mažmeninėse parduotuvėse.

  • Tvirtos konstrukcijos, su aukšto lygmens (IP67) apsauga nuo smūgių (atsparūs kritimui iki 2,4 m. aukščio).
  • Puikūs skenavimo rezultatai iš pat pirmo karto (net jei brūkšninis kodas yra po pakavimo plėvele, sugadintas, išteptas ar prastai atspausdintas).
  • 70 000 skenavimų vienu baterijos įkrovimu!
  • Prietaisuose esantis indikatorius rodo baterijos būseną ir padeda išvengti darbo prastovų ar kitų keblių situacijų dėl išsikrovusios baterijos.

Kaip taisyklė, sandėliuose, gamybos vietose yra pačios prasčiausios nuskaitymo sąlygos. Tam ir buvo sukurta naujoji serija 3600. Šie skaitytuvai yra atsparūs kritimui ant betoninių grindų, su jais galima dirbti per lietų ar minusinę temparatūrą palaikančiose patalpose. Savo ilgaamžiškumu jie 23% viršija savo klasės įrenginius bei garantuoja patikimą ir nepertraukiamą skenavimą. Maksimalus efektyvumas bet kurioje gamybos vietoje.