RASO pristato pirmąjį mobilųjį Lietuvoje kompiuterinį kasos aparatą su fiskaliniu spausdintuvu

Visi žinome, kad pardavimų sektoriaus kultūra keičiasi, ir keičiasi greitai. Klientai nebe patys ateina pas pardavėjus, tačiau vis dažniau pardavėjai savo aktyviais veiksmais turi pritraukti kliento susidomėjimą ir patiekti pasiūlymą klientui “ant lėkštutės”. Būtent į tokį pardavimą orientuotoms įmonėms RASO ir pristato naująjį savo kompiuterinį kasos aparatą RASO-12 ir belaidį fiskalinį spausdintuvą. Delninukas, kuris atlieka kasos aparato funkcijas ir spausdintuvas, kuris pilnai atitinka visus VMI reikalavimus ir bevieliu ryšiu perduodamas duomenis pasirūpins, kad jums būtų atspausdintas fiskalinis čekis.

 

Šis rinkinys orientuotas į pardavimo vietas, kuriose pardavėjas pastoviai juda ir dažnai priėjęs prie pirkėjo nebeturi galimybės grįžti prie kasos aparato. Tokioje situacijoje pardavimas vyksta tiesiog prie pirkėjo, paimant pinigus, kasos aparatu apdorojant duomenis ir išspausdinant fiskalinį čekį. Taip optimizuojamas konsultanto darbas ir jis gali ne tik neidamas prie kompiuterio suteikti informaciją apie prekę ar tikrinti situaciją sandėlyje, tačiau ir iš karto parduoti.

Šis sprendimas taip pat orientuotas į vietas, kur nėra vietos statyti daugiau kasų ir srautu turi pasirūpinti ne tik pardavėjai-kasininkai, bet ir konsultantai. Konsultantai vaikšto po prekybos salę ir pirkėjus gali aptarnauti iš karto parduotuvės viduje, o ne prie išėjimo.