Naujas mokėjimo būdas "MoQ"!

Ar jau girdėjote apie naują mokėjimo būdą „MoQ“?

RASO Retail prekybos valdymo sistemą jau pasiruošusi naujovėms - tapome vieni pirmųjų sertifikuotų partnerių! Nuo šiol visi restoranai, barai, kavinės, parduotuvės ir mažmeninės prekybos vietos turintys RASO mokėjimo sistemą, galės aptarnauti „MoQ“ naudotojus. Tam tereikia susisiekti su mumis!

Apie projektą:

„MoQ“ – jau greitai startuosianti pirmoji šalyje piniginė telefone, kuriai nereikia jokių kortelių ir grynųjų pinigų. Viskas ko reikės – tai telefonas ir programėlė. Pirmoji Baltijos šalyse mobiliųjų mokėjimų platforma suteiks galimybę akimirksniu atsiskaityti bei gauti mokėjimus už prekes ir paslaugas Lietuvoje, taip pat atlikti pinigų pervedimus tarpusavyje. Su „MoQ“ pinigų perlaidos vyks nemokamai ir nuolatos.

Mobiliųjų atsiskaitymų platformą „MoQ“ sukūrė, valdo ir nuolat tobulina trijų didžiausių Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių – „Bitė“, „Tele2“ bei „Telia“ – bendrai įkurta UAB „Mobilieji mokėjimai“. „MoQ“ pristatymo pradžia numatoma antrajame 2018 m. ketvirtyje. Pristatymo metu visoje Lietuvoje bus bent kelios dešimtys vietų, įskaitant ir internetines parduotuves, kuriose bus galima atsiskaityti naudojat „MoQ“ piniginę telefone. Atsiskaitymo vietų skaičius nuolat didės.