Prekių apsaugos sistema didžiausioje “Elektromarkt” parduotuvėje

Prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ duris lankytojams atvėrė jau 12-oji „Elektromarkt“ https://www.elektromarkt.lt prekybos tinklo parduotuvė Lietuvoje. Šio tinklo parduotuvės veikia 9 didžiausiuose Lietuvos miestuose. Modernioje 2200 kv. metrų ploto „Elektromarkt“ parduotuvėje įmonė RASO įdiegė akustomagnetinę sistemą, skirtą prekių apsaugai.

Elektromarkt PC Panorama 2 Elektromarkt PC Panorama 1

„Elektromarkt“ parduotuvės prekių apsaugos sistemą sudaro 6 antenos prie išėjimo, lipdukai, vorai bei kietieji žymekliai, kurie yra tvirtinami prie prekių. Jei nešant pro antenas žymeklis arba lipdukas prieš tai nebūna deaktyvuotas ir nuimtas, įsijungia aliarmo signalas. Antenos puikiai pasitarnauja kaip reklaminė priemonė ir įsilieja į parduotuvės interjerą. Įvertinus prekių asortimentą buvo pasirinkti naudoti tokie apsauginiai žymekliai: kietieji žymekliai, adatėlės, barkodiniai lipdukai, troseliai, vorai. Kasoje pritvirtintas atskyriklis, nuimantis kietuosius žymeklius, vorus, troselius ir adatėles.

Elektromarkt PC Panorama 10 Elektromarkt PC Panorama 11

 Stalo apačioje pritvirtintas deaktyvatorius lipdukams. Kasininkui užtenka perbraukti stalo paviršiumi prekę su lipduku ir lipdukas deaktyvuojasi. Parduotuvėje taip pat įdiegta POS sistema prekių pardavimui, apskaitai bei nuolaidų valdymui. Programinė kasos programa MaxiShop suteikia galimybę greitai aptarnauti pirkėjus, fiksuoti prekės pardavimą, valdyti prekių judėjimą. Su lojalumo valdymo sistema Lojalumas valdomos prekių nuolaidos, pritaikomos pirkėjų nuolaidų kortelės. RASO įdiegta apsaugos sistema užtikrina prekių apsaugą, veikia patikimai ir atlieka svarbią funkciją palaikant sklandų bei saugų parduotuvės darbą.