ZEBRA TC8000 – 33% lengvesnis už įprastinius mobiliuosius kompiuterius

 

zebra_tc8000Ergonomiškas ir lengvas (33% lengvesnis už įprastinius mobiliuosius kompiuterius) pramoninis mobilus kompiuteris ZEBRA TC8000 yra skirtas įmonėms, teikiančioms logistikos paslaugas – sandėliuose, gamybos srityse, mažmeninės prekybos parduotuvių sandėliavime.

Šis duomenų kaupiklis reikšmingai palengvina darbuotojų darbą ir didina produktyvumą. Darbuotojui nereikia atlikti veiksmo „nukreipti ir patvirtinti“, kuris įprastai yra atliekamas dirbant su tradiciniais įrenginiais. Šio įrenginio naudojimas reikalauja mažiau fizinių pastangų ir mažesnės judesių amplitudės. Duomenų įvedimas yra daug greitesnis ir tikslesnis dirbant net ir sudėtingomis pramoninėmis sąlygomis. Sekundės, kurios yra sugaištamos kiekvienam pakartotiniam judesiui, sumoje sudaro beveik vieną valandą per pamainą. Tad skaičiuojant ekonomiškai, su TC8000 sutaupoma 14% darbo laiko (priklausomai nuo darbo procesų).

TC-8000 turi didelės talpos bateriją, todėl veikimo energijos užtenka net trims darbo pamainoms.

Integruotas skaitytuvas gali būti naudojamas nelaikant jo rankoje: jis gali būti dedamas į specialų nešiojamąjį dėklą, kuris yra tvirtinamas ant klubų arba krautuvo.

Sandėlio operacijos nauju lygmeniu. Visiškai nauja koncepcija, dizainas ir inžineriniai sprendimai!

TC8000-Warehouse-Cart-Scanning_e

Techninės specifikacijos