PC Norfa sekmės istorija

PC Norfa inovatyvūs sprendimai

 

Norfos prekybos centras nuolat tobulina ir diegia naujas technologijas, kurios optimizuoja darbą, taupo kaštus, greitina aptarnavimą ir gerina kokybę. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie bendro augimo ir naujausių sprendimų kūrimo ir diegimo.

  1. Raso retail prekybos valdymo sistema veikianti visose PC Norfa kasose. Ši programa sukurta Lietuvoje UAB „Raso“ programuotojų, nuolat atnaujinama ir pritaikoma prie rinkos poreikių. Visi duomenys kaupiami elektroninėje erdvėje, galima analizuoti apsipirkimo tendencijas, darbuotojų, efektyvumą, aptarnavimo kokybę . Taip pat Raso retail kasos leidžia išrašyti sąskaitas, personaliai taikyti nuolaidas klientams, atsiskaityti dovanų kuponais, daryti GSM papildymus, apmokėti už komunalines paslaugas ir kt. Nebereikia laukti prie vienos kasos prekybos centre, viską padaroma čia ir dabar visose PC Norfos kasos. Taip pat šios naujasis kasos Raso retail leidžia greitinti darbuotojų darbą, nebereikia sveriamų prekių ieškoti kataloguose, viskas yra kasoje su nuotraukomis.

Greitesnis aptarnavimas, mažesnės eilės ir taupomas klientų laikas.

 

 

  1. Norfos prekybos centras pirmasis pritaikęs mobilų etikečių spausdinimą savo parduotuvėse. Didžiuojamės, kad mūsų įmonė UAB „RASO“ sukūrė programinį sprendimą, leidžianti valdyti kainų etikečių mobilų spausdinimą lengvai ir sklandžiai. Dabar taip paprasta keisti kainas ir valdyti akcijas! Nuskaitote brūkšninį kodą, o mobilus spausdintuvas iš karto atspausdina etiketę. Taip pat sistemoje yra saugoma informacija apie akcijos, todėl mobilusis kompiuteris Jus iš karto perspėja, kad kainos etiketei reikalingas kitos spalvos popierius. Keičiantis kainoms mobilusis prietaisas Jus įspėja, kurioms prekėms ar prekių grupes reikia atspausdinti naujas etiketes.

 

Technologijos nuolat tobulėja ir leidžia Jums taupyti pinigus ir laiką!

 

Daugiau jokių klaidų ir karpymų! Jūsų įmonei pritaikyta sprendimą gali pasiūlyti kvalifikuoti RASO programuotojai.

 

Skanuok prekę à per 1s. turėk jos atspausdintą etiketę à įdėk į vitriną

3. Kortelių spausdintuvas:

PC Norfa viena pirmųjų pradėjo spausdinti prekių etiketes ant kortelių. Šios kortelės puikiai tinka naudoti šaldytuvuose, nes etiketes atsparios karščiui ar šalčiui. Vitrinos atrodo estetiškai, kainos puikiai matomos, o kortelę su norimu tekstu ar net nuotrauka atspausdinsite per 2s. Su naujausiu korteliu spausdintuvu galite atspausdinti darbuotojų korteles, lojalumo korteles ir kt.

Ar galėjote įsivaizduoti kad toks mažas įrenginys ant Jūsų stalo gali būti toks galingas ir reikalingas?