„Norfa“ - inovatyvūs sprendimai

Sekmės istorija:

„Norfa“ – prekybos centras, nuolat investuojantis į inovatyvius sprendimus. Jau ilgus metus bendradarbiaudama su „Raso“ įmonė reaguoja į rinkos pasikeitimus ir poreikius, įdiegė ne vieną unikalų sprendimą Lietuvoje. Vienas iš jų – savitarnos kasos, kurios leidžia apsipirkti greičiau ir paprasčiau, reikalauja mažiau žmogiškųjų išteklių ir yra pritaikytos prie klientų poreikių.

Įdiegus savitarnos kasas „Norfa“ prekybos centruose klientai išvengia eilių, apsiperka savarankiškai, viena pardavėja prižiūri iki 10 savitarnos kasų – taip sumažinami žmogiškieji ištekliai, reikalingi dirbti kasose.

Džiaugiamės, kad antram savitarnos kasų plėtros etapui „Norfa“ pasirinko „Raso“ savitarnos kasas. Nuo 2019 metų rugsėjo, kai Vilniuje įrengta pirmoji „Raso“ savitarnos kasa, jų jau 168 visoje Lietuvoje ir planuojama įrengti dar 33. Šis sprendimas susietas su „Raso Retail“ prekybos valdymo sistema, jis saugus ir geriausiai patikrintas, turi ne vieną apsaugos sistemą ir leidžia atsiskaityti įvairiais būdais (banko kortelėmis, grynaisiais ar net kuponais). Paieška savitarnos kasose taip pat labai paprasta, patogi ir greita – prekės iliustruotos. Savitarnos kasose įdiegta moderniausia įranga: galingas skeneris, greitas kvitų spausdintuvas, funkcionalus liečiamas ekranas, saugus grynųjų pinigų valdymas, tikslios svarstyklės ir kt. Tai leidžia pirkėjams patirti geriausią apsipirkimo praktiką!

Individualūs sprendimai Jūsų verslui.