Atlikite daug skirtingų užduočių vienu prietaisu. Naujasis Dolphin 70e Black

Naujiena! Pristatome nešiojamąjį duomenų kaupiklį Dolphin 70e Black – mobilų, ant riešo segamą laisvų rankų tipo įrenginį, skirtą atlikti bei supaprastinti įprastines sandėlio ir logistikos operacijas.

Kompanija Honeywell sukūrė ekonomiškiausią sprendimą, leidžiantį vieną ir tą patį bendros paskirties prietaisą naudoti įvairiose įmonės veiklose.

Užsakymo ar produkcijos surinkimas, (su)rūšiavimas, pakrovimas – įprastinė sandėlio veikla, kuriai atlikti reikia laisvų rankų. Su Dolphin 70e Black sandėlio darbuotojai šiuos darbus padarys greičiau ir paprasčiau, nes prietaiso paskirtis – atlikti tokio tipo užduotis nevaržomai, pasinaudojant laisvų rankų technologija.

Ergonomiškas ir tvirto dizaino įrenginys atlaisvins rankas, leis lengviau judėti ir padidins darbo našumą.

  • Prietaisas turi patogią, higienišką laikrodžio tipo apyrankę, todėl jį naudoti yra patogu dirbant net ilgą laiką: guminiai dirželiai sumažina slydimą arba sukimąsi aplink ranką, nesugeria prakaito ir yra lengvai valomi. Duomenų kaupiklį lengva dalintis su kitais darbuotojais.
  • Didelis 4.3 colių ekranas su talpia, ryškia touchscreen klaviatūra; programuojamiems klavišams galima priskirti dažniausiai atliekamas funkcijas (hot keys).
  • Prietaisas yra lengvesnis už bet kurį nešiojamąjį duomenų kaupiklį.
  • “Windows Embedded Handheld 6.5” operacinė sistema

Nešiojamasis Honeywell Dolphin 70e efektyviam, produktyviam ir tiksliam darbui atlikti. Tai būdas išlikti konkurencingiems sparčiai besikeičiančioje aplinkoje.

Nepasikliaukite įrenginiu, kuris yra tinkamas tik vienai užduočiai atlikti. Dalinkitės D70e ir atlikite daug skirtingų užduočių vienu prietaisu.