Naujasis, itin tvirtas, ergonomiškas, daugiafunkcis CASIO IT G500 jau pas mus!

Pagaliau sulaukėme dar geresnio įrenginio, kuris pakeitė bestseleriu tapusį IT-800. Tai naujasis CASIO delninis kompiuteris IT G500. Šis delninukas savo parametrais ženkliai pranoksta ankstesnįjį modelį: didelės spartos 1.5GHz procesorius (IT-800 modelyje 624MHz), 4.3 colių LCD ekranas (IT-800 modelyje 3.7 colių ekranas),800×480 pikselių rezoliucija (IT-800 modelyje 640×480 rezoliucija) leis darbus atlikti dar sparčiau ir efektyviau.

Įrenginys yra skirtas naudoti jį kainų tikrinimui prekybos vietose, stebėti ir vykdyti procesų kontrolę gamybos vietose, kurjerių darbui, elektros, dujų ar vandens tiekimo skaitiklių rodmenų fiksavimui bei daugelyje kitų sričių.

IT G500 duomenų kaupiklis turi aukštos raiškos 5 megapikselių kamerą su automatiniu fokusavimu bei didelio jautrumo LED blykste. Tad Jūs drąsiai galite fotografuoti prastai apšviestose patalpose ar netgi naktį. Fotokamera pasitarnaus kuomet prireiks nusiųsti produkto nuotrauką ar paimtą siuntos gavėjo parašą (pasirašytą pristatymo dokumente).

800 x 480 pikselių rezoliucija užtikrina daug ryškesnį, didelio kontrastingumo vaizdą, kuris yra gerai matomas net ir esant tiesioginiams saulės spinduliams.

Įrenginyje esančios GPRS ir GPS technologijos leidžia tiek stebėti krovinio judėjimo kelią iki pat jo pristatymo, tiek nustatyti tikslią transporto priemonės buvimo vietą. Šių funkcijų dėka ekspeditoriai gali optimizuoti kurjerių veiklą, pavydžiui nusiųsti artimiausiai esantį vairuotoją paiimti siuntos. Prietaise taip pat gali būti įdiegtos navigacijos programos.

Be tradiciškai tokiuose įrenginiuose įdiegtų lazerinio skaitytuvo, Bluetooth ar WLAN, šiame įrenginyje galima rasti Smart Card Reader ir NFC technologijas.

IT G500 bus itin populiarus transporto, pašto ar kurjerių srityse – jis lengvas, plonas, ilgaamžiškas, aptakaus dizaino, su dideliu ekranu ir patogiais klavišais. Liečiamas ekranas gali būti valdomas ir su pirštinėmis.

Sukurtas taip, kad naudoti būtų paprasta ir lengva!

Ilgai lauktas IT G500 jau prekyboje! Teiraukitės mūsų pardavimo vadybininkų.