Įrenginių valdymas per nuotolį

Naudojate Zebra mobiliuosius kompiuterius ar brūkšninių kodų spausdintuvus? Dar reikšmingesnių rezultatų pasieksite ir akivaizdžią investicijų naudą gausite naudodami Operational Visibility Service (OVS) – įrenginių stebėjimo ir valdymo įrankį. Juk efektyviausiai dirbama kai yra vykdoma pilna kontrolė, kai žinote, kur tiksliai jūsų įrenginiai yra, ar tinkamai jie yra sukonfigūruoti, kaip jie veikia (ar jungiasi prie bevielio tinklo; koks yra baterijos pakrovimo lygis ir ar jos pakaks visam pamainos darbui; koks yra spausdinimo eksploatacinių medžiagų likutis). Naudinga žinoti kiek ir kokių procesų atlieka įjungtas prietaisas.

Debesies (Cloud) koncepcija sukurta OVS platforma yra skirta valdyti, kontroliuoti, stebėti įrenginių (Zebra mobiliųjų kompiuterių, printerių, brūkšninių kodų spausdintuvų, RFID įrenginių) būklę. Nuotoliniu būdu prisijungę prie OVS bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos galite stebėti mobilios įrangos stovį. Tokiu būdu sukontroliuosite įmonės darbo įrankius bei suplanuosite darbus produktyviausiam rezultatui pasiekti, nebereikės naudoti didelių žmogiškųjų išteklių ar kitų resursų.

OVS numato skirtingus prieigos lygius, suteikia galimybę gauti ataskaitas ir statistiką ne tik apie įrenginių būklę, kritinius ar remonto atvejus, bei kas yra svarbiausia, leidžia realiu laiku stebėti bei žinoti dabartinį Jūsų mobiliųjų prietaisų stovį.

Įrenginio panaudojimo ataskaitose yra matoma kiek laiko ir kada tiksliai buvo naudojamas prietaisas, pvz. kiek brūkšninių kodų buvo nuskaityta ar kiek baterijos išnaudota per paskutines 24 valandas. GPS ataskaitos parodys, kur randasi konkretus prietaisas ar kur jis buvo tam tikru metu.

Šiandieninių technologijų dėka vartotojai gali operuoti tokiais duomenimis, kurie suteikia naudingas įžvalgas bei ženkliai pagerina verslo produktyvumą. Naudojant OVS, galima operatyviai spręsti iškilusias problemas, kurios paprastai turi neigiamų padarinių (tokių kaip prastovos, kol prietaisai nėra eksploatuojami).

Susisteminti duomenys, kurių Jums reikia, kad REALIU METU padidintumėte produktyvumą ir žinotumėte mobiliųjų prietaisų naudą, visada yra po ranka.

Sumažinkite papildomas išlaidas, padidinkite įrenginių naudojimą ir sumažinkite mobilių įrenginių prastovas. Užtikrinkite, kad kiekvienas Jūsų įrenginys teiktų didžiausią našumą.

OVS platforma suteikia verslo sektoriui išsamią, faktinę šios minutės informaciją apie jų naudojamą mobiliąją ZEBRA įrangą.