Grynųjų pinigų valdymo sistema

Naujas sprendimas mažmeniniai prekybai - inovatyvus grynųjų pinigų valdymas, kuris leidžia automatizuoti atsiskaitymą grynaisiais, greitinti klientų aptarnavimą ir mažina klaidas.

Grynųjų pinigų valdymas dabar greitas ir patikimas su Cashlogy POS 1500 serija. Prietaisą lengva naudoti ir prižiūrėti, puikiai tinka maisto produktų parduotuvėms, vaistinėms, restoranams, barams, kavinėms, kepykloms, mėsinėmsmir kt. “Cashlogy“ yra nauja taupaus mokėjimo sistema, kuri automatizuoja visus grynųjų pinigų valdymo procesus ir supaprastina tvarkymą. „POS 1500“ serija pasižymi patikimumu nustatant padirbtas monetas ir užrašus, visos operacijos yra automatizuotos ir saugios. Klientai gali įdėti pinigus ir monetas į „Cashlogy“, o tai reiškia, kad darbuotojai neturi tvarkyti pinigų ir maisto tuo pačiu metu, taip pagerindami higieną - esminį tam tikrų įmonių aspektą.

Prekes nuskanuoja kasos darbuotojas, o atsiskaitymą grynaisiai atlieka pats klientas. Šis procesas optimizuoja ne tik kasos darbą, bet ir padidiną jos pralaidumą, saugumą, užtikrina patogų ir greitą atsiskaitymo procesą parduotuvės klientams, sumažina klaidų tikimybę skaičiuojant grynuosius pinigus, sukuria patogią darbo aplinką kasos darbuotojams.