Modernizuokite verslą

Raso EzCollector prekių atrinkimui!

Mobilieji kompiuteriai su programine įranga prekių atrinkimui! Daugiau jokio rankinio darbo ar klaidų!

Galimi veiksmai :

Priėmimas, Pajamavimas, Tikrinimas, Inventorizacija (Ilgalaikio turto, likučių, faktinė), Atrinkimas, Perkėlimas, Grąžinimas, Išdavimas, Rūšiavimas, Pardavimas.

Galime pasiūlyti visą įrangą ir programinius sprendimus reikalingus internetinei parduotuvei!

Modernizuokite klientų srautą su savitarnos terminalais! 
Ploni savitarnos stendai sukuria unikalią klientų patirtį: savarankiški užsakymai, kainų patikrinimai, lojalumo programos, registraciją ir kt. Nėra kontakto su darbuotojais, veikia 24/7, saugus apmokėjimas, plačios reklamos galimybės.

Mobilus kasos aparatas su Raso Retail

Šis rinkinys orientuotas į pardavimo vietas, kuriose pardavėjas nebūna vienoje vietoje ir dažnai priėjęs prie pirkėjo nebeturi galimybės grįžti prie kasos aparato. Tokioje situacijoje pardavimas vyksta tiesiog prie pirkėjo, paimant pinigus, kasos aparatu apdorojant duomenis ir išspausdinant fiskalinį čekį. Taip optimizuojamas konsultanto darbas – jis gali ne tik neidamas prie kompiuterio suteikti informaciją apie prekę, ar tikrinti situaciją sandėlyje, tačiau ir iš karto ją parduoti.
Šis sprendimas taip pat orientuotas į vietas, kur nėra vietos statyti daugiau kasų ir srautu turi pasirūpinti ne tik pardavėjai-kasininkai, bet ir konsultantai. Konsultantai vaikšto po prekybos salę ir pirkėjus gali aptarnauti iš karto parduotuvės viduje, o ne prie išėjimo. Delninukas atlieka kompiuterio funkciją, gali veikti su MS Windows ar Android operacinėmis sistemomis.

Komplektuojama su belaidžiu fiskaliniu spausdintuvu Tremol FP Mobile.

Dabar kaip niekada yra svarbus grynųjų pinigų valdymas!

Automatizuokite pinigų priėmimo procesą savo prekybos vietose.✅
“Cashlogy“ yra nauja taupaus mokėjimo sistema, kuri automatizuoja visus grynųjų pinigų valdymo procesus ir supaprastina tvarkymą. „POS 1500“ serija pasižymi patikimumu nustatant padirbtas monetas ir užrašus, visos operacijos yra automatizuotos ir saugios. Klientai gali įdėti pinigus ir monetas į „Cashlogy“, o tai reiškia, kad darbuotojai neturi tvarkyti pinigų ir maisto tuo pačiu metu, taip pagerindami higieną - esminį tam tikrų įmonių aspektą.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS IR INDIVIDUALIAI PASIŪLYSIME GERIAUSIUS SPRENDIMUS JŪSŲ VERSLUI:

Tel.: 869927751 
El. paštas: pardavimai@raso.lt