„ZXP Series 9“ užtikrina išskirtinę kokybę ir patikimumą, greitą našumą, daugiau galimybių ir taupymo. Greitai spausdinkite aukščiausios kokybės korteles. Užtikrinkite didesnį saugumą naudodami aukščiausios klasės perkėlimo ir laminato technologijas.

„ZXP Series 9 ™“, sukurtas taip, kad atitiktų jūsų aukšto saugumo poreikius, leidžia greitai ir patikimai gaminti nuotraukų kokybės korteles. Idealiai tinka spausdinti nuotraukas ir grafiką, patikimas „ZXP Series 9“ spausdintuvas turi „Zebra“ spalvų nuspėjamąsias technologijas, kuriose yra algoritmų, kurie nuolat stebi ir greitai pritaiko spausdintuvo nustatymus, kad automatiškai gautų didžiausią spausdinimo kokybę. Kaip persiuntimo spausdintuvą, jis leidžia gaminti itin patvarias, teisingas nuo krašto iki krašto korteles - net ir nelygiais kortelių paviršiais, pvz., Intelektualiomis kortelėmis.


Išsamus programinės įrangos rinkinys suteikia jums įrankius, reikalingus integruoti ir valdyti savo „ZXP Series 9“ spausdintuvus, kad sukurtumėte individualius kortelių dizainus. Sumažina mechaninių klaidų ir įstrigusių kortelių riziką. Gaukite tiesioginę informaciją ir palaikymą „Print Touch ™“ ir „QR Code“ technologijomis.

 

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras
  • Panaudojimo sritys
  • Gamyba
    Gamyba
  • Mažmeninė prekyba
    Mažmeninė prekyba
  • Transportavimas ir logistika
    Transportavimas ir logistika