Kasos aparatai

Kasos aparatai – tai patogiausia priemonė registruoti prekybines operacijas, reikalinga tiek pardavimų, tiek aptarnavimo sektoriuose. RASO siūlo rinktis tik patikimų gamintojų kasos aparatus, turinčius visas reikalingas funkcijas ir pritaikytus atitinkamai sričiai.

  • Prekybai naudojami stacionarūs arba nešiojami mobilūs kasos aparatai. Kasos aparatai gali būti integruojami su apskaitos programomis – tai leidžia vykdyti prekybos apskaitą realiame laike. Tokie aparatai vadinami POS. Šiuolaikinės POS sistemos palaiko sąsajas su telefonais ir planšetėmis ir integruojami su apskaitos programomis internetinio ryšio pagalba.
  • Mobilūs kasos aparatai turi didelės talpos baterijas, drėgmei atsparias klaviatūras, juos galima pakabinti ant diržo arba užsakyti specialų dėklą. Šiuolaikiniai mobilūs aparatai nespausdina popierinės kontrolinės juostos, informacijos saugojimui ir eksportavimui naudojamos mikroSD atminties kortelės. Mobilūs kasos aparatai gali būti integruojami su apskaitos programomis internetinio (WiFi) ryšio pagalba.
  • Maitinimo įstaigoms specialiai pritaikyti kasos aparatai leidžia ne tik registruoti pardavimus, bet ir vienu metu administruoti užsakymus skirtingiems staliukams. Šie kasos aparatai gali vykdyti neapmokėtų užsakymų perkėlimo funkciją, spausdinti išankstines sąskaitas, atlikti užsakymų papildymus.
  • Aptarnavimo ir pramogų sektoriuje patogu naudoti mobilų, liečiamuoju ekranu valdomą kasos aparatą su nešiojamu fiskaliniu spausdintuvu. Toks aparatas maksimaliai supaprastina staliukų aptarnavimą, klientų užsakymai iškarto ir tiksliai perduodami vykdymui.
  • Kasos aparatai atlieka visas reikalingas funkcijas: fiksuoja pinigų įnešimą, išėmimą, spausdina kvitus, dienos X ir Z ataskaitas, įvairias sumines ir periodines ataskaitas.