Etikečių spausdintuvai

Mūsų tikslas – pagaminti techninę įrangą, kuri palengvina darbą padidindama našumą. Dėl šios priežasties siūlome skirtingo tipo produktus, specialiai pritaikytus tam tikroms sritims.

Etikečių spausdintuvai, kurių našumu ir funkcionalumu pasitikime, sukurti taip, kad prisitaikytų prie Jūsų kasdienių užduočių, darbo eigos, sąlygų. Naudodamiesi šia produkcija galėsite daugiau laiko skirti kitoms užduotims, kadangi su spausdinimu susidorosite sparčiai, be jokių trikdžių.

Efektyvumas, įnešiantis spausdinimo džiaugsmą

Prekyboje, logistikoje ir kitose panašiose srityse darbuotojai dažnai susiduria su griežtais terminais bei dideliais užklausų, produktų srautais, todėl naudojami įrenginiai turi veikti sklandžiai, tarnauti ilgai, o jų valdymas neturi būti komplikuotas. Būtent to siekia pasaulyje pamėgti prekių ženklai „Zebra“, „Honeywell“, „Citizen“, „Brother“ ir „Sewoo“, o jų sėkmė buvo įrodyta ne vieną šimtą kartu su daugybe skirtingų spausdintuvų modelių.

Spausdintuvų tipus matote šiame puslapyje, tačiau kokios yra jų panaudojimo sritys?

  • Gamyba;
  • Mažmeninė prekyba;
  • Sandėliavimas;
  • Sveikatos priežiūra;
  • Transportavimas ir logistika.

UAB „Raso“ etikečių spausdintuvų valdymas nereikalauja pastangų, o jų eksploatacinės savybės pripažįstamos ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų!