Apie įmonę

UAB „RASO“ kuria ir tiekia kompiuterines kasos sistemas ir Auto ID (mobilią kompiuterinę) įrangą prekybos, gamybos, logistikos ir kitoms įmonėms. Kompanija pritaiko šias sistemas kiekvienos įmonės veiklai, taip sukurdama efektyvų sprendimą, tenkinantį klientų reikalavimus, ir užtikrindama patikimą produktų ir paslaugų kokybę.

1991m. įkurta įmonė per 26 veiklos metus tapo viena didžiausių kasos aparatų ir kompiuterinių prekybos vietų (POS) sistemų importuotojų bei integruotojų bei yra Auto ID  įrangos lyderė Lietuvoje. Šiuo metu kompanija turi sukūrusi vieną plačiausių partnerystės tinklų Lietuvoje ir atstovauja platų tiekėjų spektrą.

2008m. siekdama atitikti rinkos pokyčius ir jausdama vidinį poreikį augti ir tobulėti, kompanija sukūrė naują ženklą RASO. Kartu su naujo ženklo sukūrimu kompanija patobulinimo klientų aptarnavimą, praplėtė partnerių ir tiekėjų ratą, sukūrė naujus sprendimus savo klientams. Kompanijoje įdiegtas klientų aptarnavimo modelis pagal ITIL.

UAB „RASO“ siekdama tapti ilgalaikiais Jūsų kompanijos IT sistemų partneriais vadovaujasi šiais kriterijais:

EFEKTYVUMAS – teikti geriausius kainos ir kokybės pasiūlymus Lietuvoje. Teikti klientams inovatyvius sprendimus iš vienų rankų.

KOMANDA – didžiausia patirtis Lietuvoje diegiant POS sistemas ir kasos aparatus bei pritaikant Auto ID įrangą pagal kliento poreikius. Skiriamas didžiulis dėmesys nuolatiniam darbuotojų tobulėjimui.

KOKYBĖ – įmonėje klientų aptarnavimas atliekamas pagal ITIL standartus.

APTARNAVIMAS – turėdami didžiausią partnerių tinklą Lietuvoje užtikriname greičiausią ir kokybiškiausią aptarnavimą savo klientams.

MŪSŲ TIKSLAI:

  • Diegti pažangiausius IT sprendimus prekybos, logistikos ir gamybos sektoriuje.
  • Kurti inovatyvias technologijas, kurios klientams neštų apčiuopiamą naudą ir didintų veiklos efektyvumą.
  • Naudoti geriausius vadybos sprendimus siekiant užtikrinti efektyvų ir sklandų klientų aptarnavimą.
  • Tobulinti darbuotojų įgūdžius ir žinias.
  • Saugoti ir plėtoti ilgalaikę partnerystę su klientais, partneriais ir tiekėjais.