„MV GROUP Logistics“ - WMS sprendimas

Unikalūs partnerių sprendimai

Įgyvendinti technologinį virsmą „MV GROUP Logistics“ bendrovei padėjo partneriai UAB „RASO“ ir „Quantum Qguar“, kurie pasiūlė unikalius programinius sprendimus ir poreikius atitinkančią įrangą. „RASO“ pardavimų skyriaus vadovas Ričardas Tamašiūnas teigia, kad šis projektas žymi permainas visoje Baltijos šalių rinkoje, kur ilgą laiką buvo pastebima stagnacija dėl itin monopolizuotos padėties diegiant sandėlio valdymo sistemas.

„Ilgametė partnerystė su „MV GROUP Logistics“ suteikia galimybę būti pažangių sprendimų dalimi ir įrodyti, kad per dešimtmetį ne veltui tapome vadinamosios „AutoID“ (brūkšninių kodų skenavimo, spausdinimo įrangos, pramoninių kompiuterių, delninukų ir t. t.) rinkos lyderiu, atstovaudami pirmaujantiems prekių ženklams, tokiems kaip „Casio“, „Honeywell“, „PointMobile“ ar „Zebra“, – kalba R. Tamašiūnas.

Toks pats svarbus šiam projektui buvo bendrovės „Quantum Qguar“ indėlis, nes jos specialistai pasiūlė itin aukštos kokybės programinės įrangos sprendimus, galinčius optimizuoti ir užtikrinti sklandžią sudėtingos sistemos veiklą. „Įsigilinę į kliento šiandienos ir ateities poreikius iškėlėme tikslą į rinką pakviesti įmonę, galinčią pasiūlyti platų spektrą modernių sprendimų. Todėl dabar labai džiaugiuosi, kad „Quantum Qguar“ sprendimai sėkmingai ir patikimai veikia mūsų šalyje, įrodydami savo vertę“, – dalijasi „RASO“ pardavimų skyriaus vadovas R. Tamašiūnas.Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logistika/2020/09/22/mv-group-logistics-technologini-virsma-ivertino-ir-darbuotojai-ir-klientai#ixzz6YlQObhV8